Wielka Parada Smoków w Krakowie

i

Autor: Wikimedia Commons/Grantaire Wielka Parada Smoków 2022 w Krakowie: 4-5 czerwca. Program wydarzenia. Co się będzie działo?

Wielka Parada Smoków 2021 PRZEŁOŻONA. Kiedy odbędzie się widowisko na Wiśle?

2021-08-25 14:58

Wielka Parada Smoków, która miała odbyć się 4 września 2021, została przełożona. Na szczęście nie będzie trzeba czekać do przyszłego roku. Widowisko na Wiśle odbędzie się jeszcze w tym roku. Kiedy dokładnie?

Wielka Parada Smoków 2021 w Krakowie. Kiedy się odbędzie?

Po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Wielka Parada Smoków powraca. W tym roku widowisko nie odbyło się - jak to zawsze miało miejsce - w czerwcu. Początkowo zaplanowano wydarzenia na sobotę, 4 września. Okazało się jednak, że 20. Wielką Paradę Smoków trzeba jeszcze przesunąć. Obecnie termin to sobota, 11 września.

Raport z anteny 25.08, godz.10

Jubileusz 75 lat Teatru Groteska i 20. Wielką Paradę Smoków mieliśmy hucznie obchodzić w 2020 roku. Nasze plany zniweczyła pandemia koronawirusa. Tegoroczna Parada również nie może odbyć się w kształcie, jaki był znany wszystkim przez ostatnie dwie dekady, ale z ogromną radością zapraszamy na wyczekiwane 20. Wielkie Widowisko na Wiśle, które – tego jesteśmy pewni – zachwyci małych i dużych Smokologów. We wrześniu zobaczycie wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko plenerowe. Możemy zdradzić, że w Zakolu Wisły oprócz doskonale znanych wielkogabarytowych, latających i pływających stworów pojawią się również nowe, przygotowane specjalnie na okrągły jubileusz, smoki – informuje Teatr Groteska.

Wielka Parada Smoków 2021 odbędzie się na Bulwarze Czerwieńskim. Widzowie mogą przychodzić w to miejsce od godz. 20. Początek widowiska o godz. 22.00.

Co pamiętasz z podstawówki? Sprawdź swoją wiedzę!

Pytanie 1 z 10
Wymień planety Układu Słonecznego, licząc w kolejności od Słońca:
Źródło: Wielka Parada Smoków 2021 w Krakowie. Kiedy odbędzie się widowisko na Wiśle?