Wielka Parada Smoków w Krakowie

i

Autor: Wikimedia Commons/Grantaire Wielka Parada Smoków 2022 w Krakowie: 4-5 czerwca. Program wydarzenia. Co się będzie działo?

Wielka Parada Smoków coraz bliżej. Co zaplanowali organizatorzy? [DATA, PLAN WYDARZENIA]

2021-08-16 15:16

Wielka Parada Smoków wraca do Krakowa! Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią widowisko plenerowe znów odbędzie się nad Wisłą. W tym roku wyjątkowo - we wrześniu. Kiedy dokładnie można się wybrać na Wielką Paradę Smoków 2021? O której rozpoczęcie wydarzenia?

Wielka Parada Smoków 2021. Kiedy odbędzie się wydarzenie?

Wielka Parada Smoków to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy krakowian i przyjezdnym. W zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa impreza w Zakolu Wisły się nie odbyła. W tym roku jubileuszowe wydarzenie zostało przeniesione z czerwca na wrzesień. Który weekend warto więc zarezerwować? Wielka Parada Smoków 2021 odbędzie się w sobotę, 4 września 2021. Na Bulwarze Czerwieńskim można zjawić się już od godz. 19.00. Od 20.00 wpuszczane będą osoby na biletowaną trybunę. Początek widowiska plenerowego zaplanowano na godz. 21.00.

Było hejnalistów wielu....Lublinianie i turyści usłyszeli hejnały z 28 polskich miast

Jubileuszowa Wielka Parada Smoków w Krakowie [PLAN IMPREZY]

W tym roku podczas Wielkiej Parady Smoków zobaczymy wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko plenerowe, podczas którego wykorzystane zostaną multimedia, pirotechnika, lasery oraz muzyka. Nie zabraknie oczywiście ogromnych smoków, które unosić się będą na Zakolu Wisły. Pojawią się też osobniki, których wcześniej nie widziano.

Z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2 Wielka Parada Smoków odbędzie się w reżimie sanitarnym, zgodnym z aktualnymi obostrzeniami.

Sonda
Czy boisz się czwartej fali koronawirusa?
Źródło: Wielka Parada Smoków coraz bliżej. Co zaplanowali organizatorzy? [DATA, PLAN WYDARZENIA]