Sylwester Marzeń w Zakopanem organizowany przez TVP

i

Autor: Artur Barbarowski/East News Sylwester Marzeń w Zakopanem organizowany przez TVP

Wiadomości z regionu

Sylwester Marzeń może nie odbyć się w tym roku w Zakopanem. Jakie miasto będzie gospodarzem imprezy?

2023-10-02 10:22

Sylwester Marzeń odbył się w Zakopanem na Równi Krupowej w ubiegłym roku. Ponieważ zbliża się powoli okres planowania sylwestra 2023/2024, wiele osób zastanawia się, czyli również w tym roku zimowa stolica Polski zorganizuje huczną imprezę. Na razie jednak nic na to nie wskazuje. Udało nam się poznać szczegóły.

Sylwester 2023/2024. Zakopane nie będzie gospodarzem imprezy TVP?

Sylwester Marzeń TVP organizowany w Zakopanem przyciąga na Podhale tysiące turystów. Chętnie oglądany jest też przez widzów telewizyjnych. Ponieważ do powitania nowego 2024 roku pozostały już tylko trzy miesiące, planujący imprezy sylwestrowe chcieliby wiedzieć, czy w tegoroczny Sylwester 2023/2024 TVP również odbędzie się w zimowej stolicy Polski. Okazuje się, że Zakopane na razie nie podpisało umowy z telewizją. Nie padła też żadna propozycja. Skontaktowaliśmy się z Urzędem Miasta Zakopane, by dopytać o szczegóły.

- Żadne rozmowy nie są jeszcze prowadzone. Organizator główny, czyli Telewizja Polska nie zwróciła się do nas do tej pory. Myślę, że trzeba poczekać do wyborów, wtedy się wszystko rozstrzygnie, natomiast jeśli Telewizja Polska ma jakieś plany, to pewnie lada moment taka rozmowa z panem burmistrzem się odbędzie. Jest to na poziomie pana prezesa telewizji i pana burmistrza Zakopanego. Dotychczasowe imprezy cieszyły się dużym powodzeniem, więc z naszej strony zainteresowanie sylwestrem jest, choć oczywiście mamy też głosy przeciwne. Decyzja jednak w dużej mierze zależy do Telewizji Polskiej - powiedziała nam Agata Pacelt-Mikler z Urzędu Miasta Zakopane.

Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń? Jakie gwiazdy pojawią się na scenie?

Na razie nie wiadomo, czy Sylwester Marzeń z Dwójką odbędzie się w Zakopanem. Póki co nie ma również żadnych zapowiedzi, kto mógłby pojawić się na sylwestrowej scenie. W zeszłym roku publiczność rozgrzewały takie gwiazdy, jak m. in. Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marcin Miller i Boys, Piękni i Młodzi, Zenon Martyniuk i Akcent, Weekend, Sławomir i Kajra, Marina, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Thomas Anders, Maja Hyży czy Blanka. Niewykluczone, że część z tych gwiazd pojawi się również na Sylwestrze 2023/2024.

Księżyc Żniwiarzy nad Białką Tatrzańską. Niezwykła pełnia zalśniła na Podhalu [GALERIA]

Prezydent Andrzej Duda tańczy poloneza na Paradzie Pułaskiego w Nowym Jorku
Źródło: Sylwester Marzeń może nie odbyć się w tym roku w Zakopanem. Jakie miasto będzie gospodarzem imprezy?