Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych na Rynku Podgórskim już w ten weekend! Co przygotowano?

i

Autor: Wikimedia Commons/Mach240390 Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych na Rynku Podgórskim już w ten weekend! Co przygotowano?

Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych na Rynku Podgórskim już w ten weekend! Co przygotowano?

2021-11-26 14:19

W ten weekend warto wybrać się do Rynku Podgórskiego na Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych. Tuż obok Kościoła św. Józefa rozstawią się kramy z przeróżnymi towarami i smakołykami. Dodatkową atrakcją będzie ponad 100-letnia karuzela wiktoriańska.

Nie tylko na Rynku Głównym, ale także na Rynku Podgórskim. W ten weekend nie zabraknie atrakcji dla mieszkańców Krakowa oraz turystów. Podczas gdy koło Sukiennic rozstawiony zostanie Jarmark Bożonarodzeniowy na Podgórzu, odbędą się Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych. Tutaj również nie zabraknie atrakcji. Będzie można zakupić świąteczne towary, pamiątki związane z Krakowem, a także smaczne przekąski. Na Rynku Podgórskim odbędą się też liczne warsztaty i animacje. To jednak nie wszystko! Dodatkową atrakcją będzie ponad 100-letnia karuzela wiktoriańska. Wszyscy chętni będą mogli się nią przejechać.

Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych na Rynku Podgórskim odbędą się w sobotę i niedzielę (27 i 28 listopada) w godzinach 11.00 - 20.00.

Hotel dla jeży w Krakowie
Źródło: Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych na Rynku Podgórskim już w ten weekend! Co przygotowano?