lis

i

Autor: Pixaby

Sprytne liski podkradają kurczaki ze znanej sieci fast food. Jedzenie ściągają nawet ze stołów! [WIDEO]

2021-08-20 14:44

W Wadowicach popularną sieć fast food odwiedzają nie tylko klienci, ale także lisy! Te za nic mają obecność ludzi i podkradają kurczaki. Zdarza się, że "upolują" swoją zdobycz wprost ze stołu. Zobaczcie nagranie.

O restauracji KFC w Wadowicach zrobiło się głośno już podczas jej otwarcia kilka tygodni temu. Przed wejściem ustawiła się bowiem ogromna kolejka. Ludzie przed drzwiami czekali już od 6 rano. Pierwsze osoby, które pojawiły się w restauracji tego dnia, mogły liczyć na zniżki. Dodatkowo dla klientów przygotowano OGROMNĄ kremówkę z wizerunkiem pułkownika Sandersa.

Więcej pisaliśmy o tym tutaj:

Wadowice: zrobili wielką kremówkę na otwarcie... KFC. Tłumy ustawiły się o 6 rano!

W Nowym Targu robią lody z owczego mleka

Teraz o restauracji w Wadowicach znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą lisków, które coraz częściej zakradają się do KFC. Jak podaje portal wadowice.naszemiasto.pl, zwierzęta pojawiają się tam wieczorami regularnie i nie boją się ludzi. Nie przeszkadza im też hałas. Lisy są przepędzane przez pracowników, ale cały czas wracają wabione zapachem jedzenia.

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że lisy nie tylko żywią się resztkami kurczaków, ale także podkradają jedzenie ze stolików!

Zdarzały się sytuacje, że rodzina poszła do toalety, a na stoliku w ogródku zostawiła kubełki z niedojedzonymi kurczakami w panierce. Lisy momentalnie ściągały je pyszczkami na ziemię i podkradały jedzenie - relacjonuje jeden z mieszkańców.

W sieci pojawiło się nagranie lisów, które poszukują kurczaków. Zobaczcie.

Źródło: Sprytne liski podkradają kurczaki ze znanej sieci fast food. Jedzenie ściągają nawet ze stołów! [WIDEO]