Proszę państwa, oto miś! Zwierzak zanurkował do kosza na śmieci na... dworcu kolejowym

i

Autor: Screen: Facebook/Vysoké Tatry Proszę państwa, oto miś! Zwierzak "zanurkował" do kosza na śmieci na... dworcu kolejowym

Proszę państwa, oto miś! Zwierzak "zanurkował" do kosza na śmieci na... dworcu kolejowym [WIDEO]

2021-08-25 10:05

Nic nie robił sobie z obecności ludzi, tylko plądrował kosz na śmieci. Chodzi o małego niedźwiadka, który poszukiwał jedzenia. Nietypowe sceny rozegrały się na stacji kolejowej Stary Skomowiec na Słowacji.

Niedźwiedzie często wchodzą na szlaki, po których wędrują turyści. Przeważnie poszukują jedzenia. I choć dla niektórych mogą wyglądać uroczo, pamiętajmy, że spotkanie niedźwiedzia może skończyć się tragicznie. Pod żadnym pozorem nie podchodźmy do zwierzęcia. Po prostu powoli oddalmy się z tego miejsca.

Okazuje się jednak, że niedźwiedzie możemy nie tylko napotkać w górach czy w lasach. Ostatnio mały przedstawiciel tego gatunku pojawił się na stacji kolejowej w Starym Smokowcu na Słowacji. Niedźwiadek buszował w koszu na śmieci. Tuż obok siedzieli ludzie, którzy oczekiwali na pociąg. Nagranie z niedźwiadkiem "nurkującym" w koszu na śmieci pojawiło się na profilu w mediach społecznościowych Portalu Górskiego.

Happening promujący nową premierę tarnowskiego teatru na pływalni
Źródło: Proszę państwa, oto miś! Zwierzak "zanurkował" do kosza na śmieci na... dworcu kolejowym [WIDEO]