Golec uOrkiestra

i

Autor: Pawel Murzyn/East News

"Pędzą konie po betonie", a Golec uOrkiestra pędzi do Krakowa zagrać koncert

2023-04-19 11:21

Już 21 kwietnia w krakowskim klubie Studio wystąpi legendarny zespół braci Golec. Połączenie popowej chwytliwości z góralską nutą zapanuje na scenie przy Budryka. Golec uOrkiestra zagra zarówno swoje największe hity, jak i premierowy materiał.

Golec uOrkiestra to zespół, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiej muzyki. Ich przebojowe połączenie góralskiej energii, popowej chwytliwości oraz rockowych aranżacji sprawiło, że do dzisiaj Polacy chętnie nucą hity takie jak "Ściernisco", "Lornetka" czy "Pędzą konie". Założyciele zespołu, bracia Paweł i Łukasz Golec, mają na swoim koncie jedną podwójną, jedna poczwórną i szereg pojedynczych platynowych płyt. Wydali 11 albumów studyjnych i koncertowych, a ich najnowszy przebój – "Górą Ty" we współpracy z producentem Gromeem i raperem Bedoesem – ma w serwisie YouTube już ponad 40 milionów wyświetleń.

Sonda
Słuchasz Golec uOrkiestry?

Paweł i Łukasz Golec wraz z zespołem odwiedzą Kraków już w piątek 21 kwietnia. Koncert odbędzie się w klubie Studio przy ulicy Budryka 4 o godzinie 20:00. Jeżeli macie ochotę wygrać bilety na ten występ, słuchajcie nas na 88,8 FM. Na naszej antenie wejściówki do rozdania jeszcze dzisiaj. Nastawcie odbiorniki, aby dowiedzieć się więcej.