Niebezpieczne sceny na Zakrzówku. Mieszkańcy skaczą do wody z niedokończonej budowy

i

Autor: Screen: Facebook/Akcja Ratunkowa dla Krakowa; Maciej Fijak Niebezpieczne sceny na Zakrzówku. Mieszkańcy skaczą do wody z niedokończonej budowy

Niebezpieczne sceny na krakowskim Zakrzówku. Mieszkańcy skaczą do wody z niedokończonej budowy [WIDEO]

2021-08-16 12:25

Szokujące sceny na Zakrzówku w Krakowie. Grupa młodych osób w miniony weekend skakała do wody ze stojącego tam, niedokończonego budynku. Nagranie tej sytuacji w mediach społecznościowych zamieściła "Akcja Ratunkowa dla Krakowa".

Niebezpieczne sceny na Zakrzówku. Mieszkańcy skaczą do wody z niedokończonej budowy

Krakowski Zakrzówek od lat jest chętnie wybierany jako miejsce wypoczynku w upalne dni. Mieszkańcy stolicy Małopolski wylegują się tam na brzegu oraz chętnie korzystają z kąpieli wodnych. Niestety na Zakrzówku można wejść do wody na własną odpowiedzialność. Nie ma tam bowiem ratowników. Dodajmy, że w wielu miejscach jest bardzo głęboko. Trzeba więc zachować tam szczególną uwagę.

Było hejnalistów wielu....Lublinianie i turyści usłyszeli hejnały z 28 polskich miast

W miniony weekend w Krakowie żar lał się z nieba. Z tej okazji na Zakrzówku znów pojawił się tłum ludzi. Grupka osób postanowiła urozmaicić sobie wypoczynek skokami do wody. Jako "trampolinę" wykorzystali niedokończony budynek centrum sportów wodnych, który powstaje w ramach budowy parku Zakrzówek. Wszystko wskazuje na to, że niedokończony budynek nie jest odpowiednio zabezpieczony. Co więcej, już został pomazany graffiti. Zobaczcie nagranie.

Zakrzówek przechodzi gruntowną przemianę. W ramach inwestycji ma tam powstać m.in. plac zabaw, punkty widokowa czy wspomniany budynek sportów wodnych. Prace mają zakończyć się pod koniec 2023 roku.

Źródło: Niebezpieczne sceny na krakowskim Zakrzówku. Mieszkańcy skaczą do wody z niedokończonej budowy [WIDEO]