Happysad Studio

i

Autor: Materiały prasowe

Happysad już w najbliższą sobotę zagra w Klubie Studio. Bilety są jeszcze dostępne!

2022-10-13 14:18

Już w najbliższą sobotę, 15 października zespół Happysad wystąpi w krakowskim Klubie Studio. Grupa ze Skarżyska-Kamiennej zagra tam swój drugi koncert w ramach trasy ZWIERZ TOUR. Uwaga! Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne!

Po pięciu miesiącach spędzonych w plenerach zespół Happysad wraca do klubów, by zaprezentować "na żywo" premierową piosenkę oraz specjalny zestaw utworów.

ZWIERZ TOUR to seria koncertów, podczas których "na "wybrzmią utwory najbardziej aktualne, dystopijne, każące zastanowić się nad kondycją planety i człowieka, podskórnie i wprost odczuwającego zachodzące zmiany, zagrożenie i schyłek pewnego porządku Świata.

ZWIERZ TOUR to utwory nieokiełznane, energiczne, głośne pozwalające wykrzyczeć, wyrzucić z siebie lęk, obawę, strach.

Tuż przed startem trasy ZWIERZ TOUR zespół zaprezentuje nowy utwór ZWIERZ wraz z towarzyszącym mu teledyskiem.

W sobotę, 15 października Happysad wystąpi w Klubie Studio. Program koncertu:

Otwarcie bram: 19:00

Start koncertu: 20:00

Bilety:

  • Ulgowe - 79zł I pula / 89zł II pula
  • Normalne - 89 zł I pula / 99zł II pula
  • Balkon - 110 zł I pula / 130 zł II pula

Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne! Można je nabyć online na stronach: biletomat.pl, ticketclub.pl oraz ebilet.pl.

Bilety w wersji kolekcjonerskiej dostępne stacjonarnie w Klubie Studio (Witolda Budryka 4) w godzinach otwarcia: codziennie od 12:00 do 00:00.

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, o czym najlepiej świadczą takie przeboje jak: "Zanim pójdę", "Mów mi dobrze", "Łydka" czy "Taką wodą być". Grupa od ponad 20 lat regularnie wydaje płyty i koncertuje, nieprzerwanie zyskując nowych fanów.

Rok 2021 obfitował w serię wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia działalności zespołu. Happysad wydał jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo "Odrzutowce i kowery", a jesienią swoją premierę miała także książka Żanety Gotowalskiej "Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad". Zespół hucznie świętował także dwie dekady swojej aktywności scenicznej w trakcie licznych występów na żywo. 

Przeczuwamy - ba! Mamy pewność, że to będzie jeden z tych koncertów, które na długo zostają w pamięci i energetycznie wręcz doładowują na naprawdę wysokich rejestrach!

Happysad Studio

i

Autor: Materiały prasowe
The Voice of Poland 13 - ostra wymiana zdań między Justyną Steczkowską a Markiem Piekarczykiem