warsztaty

i

Autor: Emilia Czerniejewska

„Znajdź w sobie miłość do muzyki” - warsztaty ze śpiewania

2023-09-25 20:25

To już kolejna edycja tego typu szkolenia z wokalu. Każdy kto będzie chciał wziąć w nim udział, będzie kompleksowo zaopiekowany przez profesjonalnych szkoleniowców.

„Znajdź w sobie miłość do muzyki”- startują darmowe Mistrzowskie Warsztaty Wokalne. Mieszkańcy Konina i powiatu konińskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą wziąć udział.

Szukamy osób, które czują, że muzyka jest im bliska, że chciałyby na tym polu się rozwijać, chciałyby się szkolić. Przyjmujemy osoby od szóstego do dziewięćdziesiątego dziewiątego roku życia.

Powiedział nam Mariusz Urbaniak z Fundacji "Barwy Kultury" i dodał, że specjaliści będą pracować z uczestnikami na polskich utworach. Zaplanowane są spotkania z trenerami wokalnymi i z logopedą.

Po to, żeby popracować nad doborem repertuaru, nad tonacją, nad interpretacją, a również nad naszym aparatem mowy. Po to, żeby przekazać tekst, który niesie muzyka. Każdy będzie miał zajęcia indywidualne.

Chętni mają czas do 30 września, a liczba miejsc jest ograniczona. Kartę zgłoszenia można pobrać przez fanpage Fundacji „Barwy Kultury”.