futsal

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Rusza I Liga futsalu

2023-09-21 19:14

Zaczyna się debiutancki sezon dla konińskich futsalistów. To będzie dla nich nowe zadanie, ale jak obiecują, zrobią wszystko, żeby być jak najlepszymi.

Ruszają rozgrywki pierwszej ligi futsalu. Dla konińskiej drużyny to będzie nowe wyzwanie. Ich celem jest utrzymanie się w tabeli.

Zaliczymy swój debiut. Można powiedzieć, że już czujemy emocje tych rozgrywek i cały czas rozmawiamy o tym. Każdy dzień, każda jednostka treningowa jest na wagę złota, bo jakby nie było jesteśmy beniaminkiem i tak nie do końca wszystko wiemy, co nas czeka w tym sezonie. Wiemy na pewno, że to będzie bardzo trudny sezon dla nas wszystkich.

Powiedział nam Przemysław Skibiszewski trener KKF Automobile Torino Konin i dodał, że przygotowania do nowego sezonu ruszyły już w połowie sierpnia. Do zespołu dołączyło kilku nowych graczy.

Zobaczymy może jeszcze ktoś się pojawi, natomiast na dziś ten trzon kadry pozostaje z tamtego sezonu, plus Ci nowi zawodnicy i Maciej na bramce. Tą ekipą będziemy walczyć najlepiej jak tylko potrafimy w rozgrywkach pierwszej ligi futsalu.

Pierwsze starcie odbędzie się już w najbliższą niedzielę, w hali Rondo o godzinie 17. Koniński zespół zmierzy się z drużyną KS Gniezno.