biblioteka

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Oddaj książkę do biblioteki w Kleczewie

2023-10-31 9:53

Jeśli macie interesujące książki, które już przeczytaliście i nie chcecie do nich wracać, a jednocześnie chcielibyście podzielić się nimi z innymi czytelnikami, to przynieście je do biblioteki

Niechciane książki, chętnie przyjmie Centrum Kultury w Kleczewie. To właśnie tam, w holu budynku, ma zostać otwarta Filia Biblioteczna. A przekazane publikacje, mają wypełnić półki, nowo powstałej książnicy.

My wiemy, że nieraz leżą te książki, już ja też osobiście, nie czytam dwa razy tej samej książki. Co już nie przeczytam, po prostu, też planuje tu oddać, żeby stworzyć to miejsce ze wspaniałym księgozbiorem. Kleczew zareagował, już przynoszą nam książki. Bardzo wszystkim mieszkańcom dziękuję.

Powiedziała nam dyrektorka kleczewskiego Bibliotecznego Centrum Kultury, Magdalena Siupa i dodała, że w ten sposób biblioteka chce dać drugie życie książkom. Niejednokrotnie do księgozbioru trafiają, perełki wydawnicze. Ważne żeby ich stan był dobry.

Zachowane w dobrym stanie, bo nikt z nas nie lubi podartych czy poplamionych książek. No książki dla dzieci i oczywiście lektury, które dzieci się bardzo zaczytują. Więc jak państwo coś kupili, to poprosimy o taki dar dla biblioteki.

Przekazane książki będą służyć kleczewskim czytelnikom. Mile widziane są również gry planszowe.