Koninianka Miss Wielkopolski Nastolatek

i

Autor: Arleta Janiak

Nastolatka z Konina najpiękniejsza w Wielkopolsce

2022-10-04 19:45

Konkurs Miss Wielkopolski w Tarnowie Podgórnym to jej pierwszy konkurs piękności w życiu i od razu zakończony takim sukcesem. Roksana Baranowska wróciła do Konina z koroną najpiękniejszej nastolatki w Wielkopolsce.

Roksana Baranowska na co dzień uczy się w 3 Liceum Ogólnokształcącym w Koninie i jak przyznaje zwycięstwo w konkursie było dla niej sporym zaskoczeniem.

Nie wiedziałam, że tak się może stać i poddałam się jakby przy ostatecznym werdykcie. Już myśli starałam sobie poukładać tak, że nie uda się teraz, nie uda, ale jednak się udało. Powinnam pracować nad tym, żeby w siebie bardziej wierzyć. 

Roksana interesuje się śpiewem i uczęszcza do szkoły wokalnej w Koninie. W czasie konkursu bardzo ważne dla niej było wsparcie najbliższych.

Mama mnie namawiała i ciocia, brat też. I tak stwierdziłam, gdy zobaczyłam ogłoszenie... a zgłoszę się. Moi przyjaciele bardzo mnie wspierali już od początku. Bardzo się ucieszyli, że udało mi się zdobyć ten tytuł. 

W konkursie wzięło udział 28 nastolatek, w tym dwie reprezentantki powiatu konińskiego Roksana Baranowska z Konina i Nadia Miedzińska ze Starego Miasta.