Zostań Odkrywcą Parków Krajobrazowych i odbierz odznakę. Propozycja na aktywne wakacje

2021-06-28 14:51 MC
las
Autor: pixabay

Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach zaprasza całe rodziny do udziału w akcji „Zostań Odkrywcą Parków Krajobrazowych”. Można bliżej poobcować z naturą, poznać ciekawe miejsce i rozwinąć swoje zainteresowania przyrodnicze.

Akcja polega na odwiedzeniu 10 miejsc na terenie Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych i uwiecznienia ich na zdjęciu.

Do tego  potrzebny jest  bezpłatny Paszport Odkrywcy Parków Krajobrazowych, który można  odebrać w naszej  siedzibie  w Kielcach bądź Krzyżanowicach Średnich i wklejać zdjęcia w wyznaczone pola. Po odwiedzeniu wszystkich wymaganych miejsc zapraszamy wraz z paszportem do siedziby Parków w celu odebrania zasłużonej odznaki Odkrywcy Parków Krajobrazowych - mówi Magdalena Bieńka-Michalik z Zespołu Świętokrzyskich i  Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach.

Paszport można również wydrukować ze strony internetowej Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. 

Zachęcamy do aktywnego spędzenia wakacji w zdrowym i pełnym zieleni środowisku oraz przeżycia niezapomnianych przygód. To propozycja dla każdego - dodaje Magdalena Bieńka-Michalik z Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach. 

Noc Świętojańska w przemyskim Zamku Kazimierzowskim
Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?
Źródło: Zostań Odkrywcą Parków Krajobrazowych i odbierz odznakę. Propozycja na aktywne wakacje