Flaga biało- czerwona

i

Autor: pixabay.com

Wywieś biało- czerwoną flagę. Zrób też zdjęcie

2022-05-01 19:40

Akcja #MojaBiałoCzerwona ma zachęcić mieszkańców do wywieszenia biało-czerwonych flag, podczas 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Organizuje ją już po raz drugi, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Kielcach. Na osoby, które zaprezentują zdjęcie wywieszonej flagi czekają nagrody.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Kielcach wraz z Fundacją im. Stefana Artwińskiego organizują drugą edycję akcji Moja Biało-Czerwona, w ramach której do mieszkańców województwa świętokrzyskiego trafi ponad 300 flag narodowych. Dodatkowo, dla osób które zaprezentują zdjęcie wywieszonej flagi, przewidziano nagrody.

Jest to akcja, która wpisuje się w działalność fundacji. My oprócz działań kulturalnych, społecznych próbujemy też krzewić postawy patriotyczne wśród młodych ludzi, szacunek do flagi, także w tym trudnym czasie. Chcemy, by flaga biało-czerwona była doceniona, żeby mieszkańcy wywieszali te flagi i pokazywali, że są dumni z bycia Polakami - mówi Paweł Kwietniewski, dyrektor Biura Fundacji imienia Stefana Artwińskiego w Kielcach.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Kielcach przygotował dla osób, które wywieszą biało-czerwoną flagę, nagrody.

Wystarczy oznaczyć w mediach społecznościowych zdjęcie wywieszonej flagi hasztagiem#MojaBiałoCzerwona i opublikować je. Czekają mulitimedialne nagrody - dodaje Paweł Kwietniewski, dyrektor Biura Fundacji imienia Stefana Artwińskiego w Kielcach.

Akcja #MojaBiałoCzerwona potrwa do 5 maja.

Ślubowanie klas mundurowych ZDZ w Kielcach
Sonda
Jak spędzasz majówkę 2022?
Źródło: Wywieś biało-czerwoną flagę. Zrób też zdjęcie