Wypadek w centrum Kielc. Apel policji

2021-12-21 11:27 PioR
Policja
Autor: Świętokrzyska Policja

Kieleccy policjanci poszukują świadków wypadku, do jakiego 16 grudnia, tuż przed godz. 16 doszło przy ul. Jagiellońskiej. Nieznany dotąd kierowca ciemnym autem potrącił wówczas na przejściu dla pieszych 44-letnią kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia.

Kieleccy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie zaistniałego w dniu 16 grudnia 2021 roku, wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło około godziny 15.50 w Kielcach na ul. Jagiellońskiej, gdzie 44-letnia kobieta została potrącona na oznaczonym przejściu przez ciemny samochód osobowy, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku piesza została przewieziona do szpitala.

- Wszystkie osoby, które były świadkami opisywanego wypadku lub posiadają nagrania z kamerek samochodowych, które mogły zarejestrować trasę przejazdu ulicami Jagiellońska, Krakowska, Kołłątaja, Karczówkowska prosimy o kontakt z Wydziałem d/s Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym osobiście w Kielcach ul. Kołłątaja 4, telefonicznie pod numerami 47 802 3720, bądź dowolną jednostką Policji. Prosimy także o informację, mogące przyczynić się do ustalenia danych kierowcy, który nie zatrzymał się po zdarzeniu - apeluje Karol Macek, rzecznik kieleckiej policji.

Kraków. 26-latek zabił dla złotych monet i pieniędzy
Sonda
Czy policjantka w tej sytuacji zachowała się zbyt agresywnie?
Źródło: Wypadek w centrum Kielc. Apel policji