Fotos z Mavka i strażnicy lasu

i

Autor: facebook: Mavka

Wielka premiera MAVKI - tradycyjne ukraińskie kostiumy i spektakularne pokazy cyrkowe

2023-09-05 20:38

Międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym „MAVKA. Leśna piosenka” niebawem dotrze do Polski. „MAVKA SHOW” to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności w nieznanym dotąd wydaniu, pełnym wyrazistej choreografii, elementów akrobatycznych i efektów specjalnych.

MAVKA SHOW” to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności w nieznanym dotąd wydaniu, pełnym wyrazistej choreografii, elementów akrobatycznych i efektów specjalnych. Przepiękną historię dziewczynki o imieniu MAVKA, która ukochała las i jego mieszkańców, będzie można podziwiać na największych scenach teatralnych naszego kraju już tej jesien

"MAVKA SHOW” to:• wyjątkowe rozwiązania sceniczne, jakich europejska publiczność jeszcze nie widziała;• nietuzinkowa choreografia i pokazy akrobacji, połączone przepiękną fabułą teatralną;• klasyczna historia w całkiem nowym wydaniu;• opowieść dla dorosłych i dzieci, w której każdy znajdzie cząstkę siebie.

Kim jest MAVKA? To bohaterka filmu animowanego "MAVKA I STRAŻNICY LASU", który na początku sierpnia wszedł na ekrany polskich kin, a już w październiku międzynarodowe widowisko teatralne „MAVKA.SHOW” będzie można podziwiać na największych scenach naszego kraju.

Spektakl odbędzie się 25 października 2023 o godz.18:30 w Kielcach (Wojewódzki Dom Kultury).

info: pankoncert.pl

Plakat premiery

i

Autor: pankoncert.pl