Wydarzenia w formie transmisji online

i

Autor: materiały prasowe Wydarzenia w formie transmisji online

Umawianie wizyt online do Urzędu Skarobowego w Kielcach. Jak to zrobić?

2021-12-03 14:41

Oddziały Urzędu Skarbowego w Kielcach namawiają do umawiania wizyt online.Liczba zakażeń w Świętokrzyskiem jest wysoka, dlatego bezpieczniej jest omijać kolejki i umówić się na wizytę z domu. A jak zapisać na wizytę przez Internet?

Umówienie wizyty w urzędzie skarbowym za pośrednictwem internetu pozwala szybko i komfortowo załatwić sprawy. Przede wszystkim bez kolejek i z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

- Aby umówić wizytę online wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową gov.pl. Mamy tak zakładkę e-urząd skarbowy i w tej zakładce mamy kafelki dotyczące poszczególnych województw. Nasi świętokrzyscy podatnicy wybierają oczywiście kafelek województwo świętokrzyskie i dalej krok po kroku system prowadzi - mówi Anna Jasnosz, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Kielcach.

Następnie trzeba wybrać datę i godzinę wizyty, podać swoje dane i potwierdzić termin wizyty. Potem na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie. W umówionym terminie należy przyjść do urzędu. Konkretne stanowisko/pokój jest wskazane w potwierdzeniu wizyty.

Ważne: przez formularz online można umówić wizytę, której termin przypada w ciągu najbliższych 14 dni.

Osoby, które nie mają dostępu do internetu wciąż mogą umówić wizytę w odpowiedniej placówce urzędu. Wizytę można również umówić telefonicznie.

Chcą wesprzeć edukację dzieci w Ugandzie

QUIZ. Najpopularniejsze hasła z krzyżówek. Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
Karta z czerwonym rombem?
Źródło: Umawianie wizyt online do Urzędu Skarobowego w Kielcach. Jak to zrobić?