Turniej piłkarski w Hali Legionów. Na boisku zmierzą się dzieci

i

Autor: materiały organizatora

Turniej piłkarski w Hali Legionów. Na boisku zmierzą się dzieci

2021-11-05 12:21

W najbliższą sobotę 6 listopada odbędzie się w Kielcach spore ogólnopolskie wydarzenie sportowe z udziałem dzieci. Chodzi o turniej piłkarski organizowany przez Klub Orlęta Kielce dla młodych zawodników do lat 9 z rocznika 2012. Znamy szczegóły tej imprezy.

W Hali Legionów w Kielcach jednocześnie na dwóch boiskach będzie rywalizowało około 200 zawodników z 16 drużyn, wśród których będą prezentować się najlepsze akademie szkolące dzieci z naszego województwa jak i spoza regionu świętokrzyskiego. Organizatorzy zapowiadają, że będzie się działo i zapraszają wszystkich na trybuny, by dopingować młodych zawodników.

Turniej rozpocznie się już o godzinie 8.15. Mecze jednocześnie mają być rozgrywane na dwóch boiskach w składach 1+4 zawodników dla 16 drużyn. W sobotnie popołudnie rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe oraz mecze o miejsca 9-16. Co więcej, uczestnicy będą mogli wziąć udział w badaniach i analizy składu oraz budowy ciała, którą przeprowadzi Świętokrzyska Klinika Dietetyki. Faza finałowa oraz ceremonia wręczenia nagród odbędzie się około godziny 16.

Honorowym Patronatem wydarzenie objął Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta. Ponadto, patronatu wspierającego udzielili wiceprezydenci Agata Wojda, Marcin Chłodnicki i Radne Miasta Kielce Anna Kibortt oraz Katarzyna Zapała.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Radia SuperNova.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: