Trener Korony zadowolony z dotychczasowych transferów

2022-02-01 7:46 PioR
Korona Kielce trenuje w Turcji
Autor: Korona Kielce

Czterech zawodników dołączyło już do kieleckiej Korony, która marzy o powrocie do piłkarskiej ekstraklasy. Zadowolenia z pozyskania nowych graczy nie kryje trener żółto-czerwonych Leszek Ojrzyński.

- To mają być takie transfery, które pozwolą nam myśleć o tym, że rywalizacja będzie na wyższym poziomie. Nie ukrywam też, że na tych chłopaków się liczy jako na wzmocnienie drużyny i na to ich stać - mówi Leszek Ojrzyński.

Do tej pory kontrakty z Koroną podpisali: hiszpański obrońca Roberto Corral, słowacki pomocnik Dalibor Takac, białoruski napastnik Jewgienij Szykawka, a ostatnio także napastnik Artur Amroziński.

- Wiem, że to jest chłopak perspektywiczny, który miał trochę przejścia w życiu i w piłce nożnej. Ja lubię takich zawodników, którzy czekają na swoją szansę. Gdy wcześniej byłem w Koronie, to pozyskaliśmy ponad dziesięciu zawodników z drugiej i trzeciej ligi. Graliśmy w ekstraklasie i oni dawali radę, a niektórzy zostawali nawet kapitanami Korony - dodał szkoleniowiec żółto-czerwonych.

Przypomnijmy, że Korona trenuje teraz na zgrupowaniu w tureckim Belek. W środę kielczanie rozegrają tam pierwszy sparing. Ich rywalem będzie FK Orenburg, lider drugiej ligi rosyjskiej.

Źródło: Trener Korony zadowolony z dotychczasowych transferów