To będzie wieczór pełen śmiechu. Do Kielc przyjeżdża Igor Kwiatkowski!

2021-11-29 23:07 redakcja
To będzie wieczór pełen śmiechu. Do Kielc przyjeżdża Igor Kwiatkowski
Autor: Prom-Art Kielce

"Pół geniusz, pół kretyn". Tak nazywa się najnowszy program Igora Kwiatkowskiego. Znany artysta niebawem zawita z nim do stolicy woj. świętokrzyskiego. Już 6 grudnia wystąpi w Kieleckim Centrum Kultury. Wydarzenie poleca Radio SuperNova.

Igor Kwiatkowski jest niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych. Od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów.

W programie pt. "Pół geniusz, pół kretyn" Igor Kwiatkowski dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.

Igora Kwiatkowskiego będziecie mogli zobaczyć w Kieleckim Centrum Kultury już 6 grudnia o godz. 18. Bilety w cenie: 75, 90 i 110 zł można kupić na stronie Prom-Art Kielce, organizatora wydarzenia. Patronem medialnym jest Radio SuperNova.

SuperNova LIVE: zmysłowe wykonanie utworu Oczy szeroko zamknięte Ani Wyszkoni
Sonda
Uczestniczyłeś/aś kiedykolwiek w telewizyjnym teleturnieju?