Replika Curtiss Model D

i

Autor: Targi Kielce

Targi Kielce szykują coś dla miłośników lotnictwa

2021-08-25 11:30

Ultralekkie samoloty, paralotnie, śmigłowce, czy akcesoria lotnicze na każdą kieszeń. Miłośnicy unoszenia się w przestworzach będą mogli poczuć się jak w domu na wrześniowych Targach Lotniczych w Targach Kielce.

11 i 12 września ruszają w Kielcach Targi Lotnicze. W tym roku organizatorzy tradycyjnie skupiają się na lekkich maszynach latających, które wbrew powszechnym opiniom wcale nie powodują kryzysu w budżecie domowym lub firmowym. A mogą za to dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.

- Stawiamy na lotnictwo lekkie na każdą kieszeń. Śmigłowce, wiatrakowce, balony, samoloty ultralekkie, ale też drony i statki bezzałogowe. Chcemy pokazać, że nie tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na własną maszynę latającą. Współczesne technologie pozwalają na tworzenie wydajnych i wytrzymałych maszyn, których koszt zakupu często nie przekracza ceny samochodu osobowego. Równie podekscytowani naszą imprezą są także producenci i dystrybutorzy sprzętu lotniczego - mówi Tomasz Krawiec z Targów Kielce.

Będzie można zobaczyć maszyny z całego świata, nowinki techniczne, jak i repliki zabytków.

Kultowe Ikarusy zaparkowały w Bydgoszczy! Za banu zlot zabytkowych autobusów.

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest:
Źródło: Targi Kielce szykują coś dla miłośników lotnictwa