Świnka Peppa wraca do Kielc – spektakl dla najmłodszych już w marcu

2023-03-07 9:12 Patryk Wójcik
Świnka Peppa wraca do Kielc – spektakl dla najmłodszych już w marcu
Autor: Organizator wydarzenia Świnka Peppa wraca do Kielc – spektakl dla najmłodszych już w marcu

Od Kielc Świnka Peppa i przyjaciele zaczynają tegoroczną podróż po Polsce ze swoim spektaklem “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”. To pełne śpiewu, tańca i dobrej zabawy przedstawienie już 26 marca pojawi się na scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Świnka Peppa na żywo to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej - Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi. Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę.

I przypomnijmy. Spektakle odbędą się 26.03.2023 (niedziela), o godzinie: 10:00, 13:00, 16:00 w Kieleckim Centrum Kultury.