„Świętokrzyskie. Jesteśmy blisko” - nowa kampania promocyjna

2022-05-06 12:21 MC
Promocja woj. świętokrzyskiego
Autor: Urząd Marszałkowski w Kielcach

​„Świętokrzyskie. Jesteśmy blisko” – to hasło ogólnopolskiej kampanii promocyjnej województwa świętokrzyskiego. Przy drogach krajowych na terenie pięciu polskich województw umieszczonych zostało w sumie 11 bilbordów zachęcających do odwiedzenia Świętokrzyskiego. Pojawią się też spoty telewizyjne i audycje poświęcone walorom turystycznym i gospodarczym naszego regionu.

Celem krajowej kampanii promocyjnej jest promocja województwa świętokrzyskiego ukierunkowana na potencjał gospodarczy regionu z uwzględnieniem inteligentnych specjalizacji, historii oraz pokazanie atrakcyjności pod kątem obiektów sanatoryjnych i miejscowości uzdrowiskowych, usług prozdrowotnych, bazy noclegowo-hotelowej i różnych form turystyki aktywnej i biznesowej – wylicza marszałek Andrzej Bętkowski.

Twarzą kampanii został Rafał Cieszyński, aktor związany z kręconym w Sandomierzu serialem „Ojciec Mateusz”.

Bardzo dziękuje, że mogę być ambasadorem cudownego, magicznego województwa świętokrzyskiego, miejsca, które jako jedyne na świecie kojarzy mi się zarówno z pracą, jak i wypoczynkiem – mówi Rafał Cieszyński.

Kampania realizowana jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Na ten cel przeznaczonych zostanie blisko 2,15 mln zł ze środków unijnych.

W Szczecinie jak w nadmorskim kurorcie. Wystartowała Miejska Strefa Letnia
Sonda
Czy jeździsz konno?
Źródło: „Świętokrzyskie. Jesteśmy blisko” - nowa kampania promocyjna