SuperLato 2021 w Trzebnicy! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

i

Autor: Radio SuperNova

SuperLato 2021 w Kielcach! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

2021-06-27 19:52

W Kielcach startujemy z akcją SuperLato Radia SuperNova. Przez całe wakacje na naszej antenie będziemy podpowiadali, gdzie warto wybrać się w wolnym czasie. Nie zabraknie rozmów z ciekawymi osobami z Kielc i wejściówek do najfajniejszych miejsc w Kielcach. Bądźcie czujni, bo nasza ekipa pojawi się także na mieście.

Wreszcie zrobiło się gorąco i wystartował czas letnich urlopów. W Kielcach czekają na Was letnie ogródki, centra rozrywki i inne atrakcje. Warto zajrzeć też nad wodę, a fajnych zalewów tuż koło Kielc nie brakuje. Chcemy się przyczynić nieco do tego, byście za kilka tygodni pomyśleli, że to były naprawdę fajne wakacje. W trakcie akcji SuperLato spotykamy się również ze specjalnymi gośćmi, którzy opowiadają o tym czym żyje świętokrzyskie, a także co robić w wolnym czasie w Kielcach.

Ekoenergia Polska - Kielce sponsor

i

Autor: EkoEnergia Polska Link: https://www.ekoenergiapolska.pl/
Patryk Skoczyński w Radiu SuperNova

SuperLato 2021 Kielce: gdzie nas dzisiaj spotkasz?

Latem chcemy być bliżej Was. Dlatego pojawimy się w centrum Kielc. W te wakacje będziecie mogli nas spotkać między innymi na Rynku w letnim ogródku klubu Maska.

SuperLato 2021: sprawdź dzisiaj co robić w Kielcach

W Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach dostępna jest ekspozycja pod hasłem „Oldskulowe gry wideo”, a na niej dawne konsole od Atari, Segi czy Nintendo. Jedną z sal muzeum przy Placu Wolności w Kielcach wypełniły zapomniane już konsole do gier i stare pecety. Odwiedzający interaktywną wystawę mogą zasiąść przy jednym z 20 stanowisk. Wystawa jest dostępna jeszcze tylko do 29 sierpnia.

Już w najbliższy piątek 27 sierpnia od godziny 14 przy kieleckim dworcu, na kielczan czeka mnóstwo atrakcji. Jednym z nich będzie Piknik Rodzinny, na którym znajdą się strefa zabawy „Tomek i Przyjaciele”, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i ciekawe warsztaty. Start już od godziny 14:00.

W nadchodzącą niedzielę 29 sierpnia w podkieleckim Sukowie odbędzie się III Charytatywny Bieg. W tym roku datki będą zbierane na leczenie ciężko chorego Krystiana, ośmioletniego chłopca, mieszkającego w Sukowie. Bieg będzie połączony z festynem więc atrakcji podczas charytatywnej imprezy nie zabraknie.

Już niedługo w Kielcach festiwal muzyki w rytmie blues rocka. 3 i 4 września w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się koncert Kielce ROCKują. Tegoroczna, 8 edycja będzie wyjątkowa. ZOBACZ PROGRAM.

4 września odbędzie się już osiemnasty koncert charytatywny w amfiteatrze Kadzielnia. Wystąpi dla was między innymi Sylwia Grzeszczak.

Zapraszamy was wszystkich do Papugarni Ara w Kielcach. To wyjątkowe miejsce przy ulicy Starowapiennikowej, gdzie można zobaczyć takie gatunki ptaków jak Ara, Kakadu, Żako i wiele innych.

Mamy też coś dla fanów mocniejszych wrażeń. Pamiętajcie, że przy ul. Szczepaniaka do waszej dyspozycji jest Park Linowy. To system platform, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami. W wakacje Park czynny jest codziennie od godz. 10.

Są jeszcze Baseny Tropikalne Binkowski Resort, czyli tropikalny raj w sercu Gór Świętokrzyskich. To wyjątkowe miejsce pod dachem, gdzie znajdziecie bogatą egzotyczną roślinności i krystalicznie ciepłą wodę, która ma od 30 do 34 stopni.

Cała masa atrakcji czeka na was także na kieleckim Telegrafie. Pojeździcie tam na wrotkach i rolkach, a także zagracie w minigolfa. Świetna zabawa dla małych i dużych gwarantowana.