Spotkaj głosy z bajek na dzień dziecka!

i

Autor: Organizator wydarzenia Najpiękniejsze piosenki z bajek i filmów zaśpiewane głosami, które zna Twoje Dziecko.

Wydarzenia

"Spotkaj głosy z bajek" na Dzień Dziecka!

2023-05-31 10:52

Najpiękniejsze piosenki z bajek i filmów zaśpiewane głosami, które zna Twoje Dziecko. Dla małych i… dużych dzieci! A to wszystko przy akompaniamencie MUZYKI NA ŻYWO! To nie tylko koncert… Co jeszcze nas czeka? Między innymi piękne kostiumy, gra świateł, dymu i baniek mydlanych, a nawet wspólne śpiewanie!

Usłyszymy oryginalne głosy Anny, Hansa, Belli, Vaiany, Świnki Peppy czy Strażnika Sama w największych przebojach z bajek takich jak: Kraina Lodu, Vaiana, Piękna i Bestia, Zaplątani, Pocahontas, Mulan, Mała Syrenka, Mustang z Dzikiej Doliny, Toy Story, Księżniczka i Żaba, Aladyn, Król Lew czy Nasze Magiczne Encanto.

Czego się spodziewać?

  • głosów, które rzeczywiście są w bajkach

  • efektów specjalnych

  • interakcji w trakcie koncertu

  • wspólnego śpiewania

  • pięknych kreacji

  • spotkania z postaciami z bajek po występie

Wystąpią: Weronika Bochat - Vaiana z bajki Vaiana, ale nie tylko… jej głos możemy usłyszeć w takich bajkach jak: Ralph Demolka, Gdzie jest Dory, Książę Czaruś, Urwis, Sylwia Banasik- Smulska - tytułowa Piękna z Pięknej i Besti, użyczyła swojego głosu m.in w Barbie czy Pokemon czy Marcin Jajkiewicz - Książę Hans z Krainy Lodu, swojego głosu użyczył również w takich bajkach jak Fineasz i Ferb, Świąteczne psiaki czy Lawa. Wy możecie przebrać się za swoją ulubioną postać i stać się częścią bajkowego świata. Po koncercie Dzieci będą mogły zrobić zdjęcie z ich ulubioną postacią. Poleca Radio SuperNova!