Podczas pikników rodzinnych będzie można się zaszczepić

2021-07-30 11:27 W.M
Szczepienia: Lubelszczyzna w ogonie. Zaszczepimy od ręki
Autor: zdj. ilustracyjne/pixabay.com

Pikniki rodzinne na Osiedlu Świętokrzyskie oraz w Ogrodzie Botanicznym połączone ze szczepieniami przeciw COVID-19. 4 i 28 sierpnia odbędą się kolejne spotkania z mieszkańcami organizowane w ramach akcji "Szczepimy się".

4 sierpnia br. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zaprasza na Piknik rodzinny na Osiedlu Świętokrzyskie przy ul. I. Daszyńskiego 25. W programie są atrakcje dla każdego m.in. występy artystyczne, zajęcia sportowo-relaksacyjne, gry i zabawy dla dzieci, pokazy służb mundurowych i gra osiedlowa „Podziemne skarby”.

Natomiast 28 sierpnia br. Piknik Rodzinny odbędzie się w Ogrodzie Botanicznym przy ul. Jagiellońskiej 78. Wówczas będzie można na przykład wziąć udział w zajęciach jogi, pokazach masażu tajskiego jogicznego Nuad Thai oraz w grach i zabawach.

Podczas pikników uruchomiony będzie punkt szczepień przeciw COVID-19. Zaszczepić będą mogli się wszyscy chętni bez konieczności wcześniejszych zapisów. Wystarczy mieć przy sobie tylko numer PESEL. Na osoby, które zdecydują się na szczepienie podczas pikników będą czekać upominki.

Nowy spot zachęcający do szczepienia na koronawirusa
Sonda
Znacznie tańsze bilety na koncerty dla zaszczepionych osób to dobry pomysł?
Źródło: Podczas pikników rodzinnych będzie można się zaszczepić