Nocny Kochanek wystąpi w Targach Kielce

i

Autor: Nocny Kochanek

Nocny Kochanek w Targach Kielce. Już w piątek szykuje się niesamowity koncert

2022-11-08 10:32

Nocny Kochanek w ramach trasy "O Jeden Koncert Za Daleko Tour" zawita do Centrum Kongresowego Targów Kielce. Ten niesamowity koncert odbędzie się już w najbliższy piątek o godz. 18. Poleca Radio SuperNova.

Zespół powstał w Skarżysku – Kamiennej, a tworzą go muzycy z tego miasta i z Warszawy. Wyróżniają go ostre, metalowe brzmienia, okraszone słowami Krzysztofa Sokołowskiego z tekstami zawierającymi specyficzny nocno-kochankowy humor.

Debiutancka płyta "Hewi Metal" zyskała status złotej, kolejne "Zdrajcy Metalu" i "Randka w Ciemność" pokryły się platyną. We wrześniu 2021 r. wydali krążek "Stosunki Międzynarodowe" z polskimi wersjami największych światowych rockowych i metalowych przebojów.

Najnowsza płyta zespołu "O Jeden Most Za Daleko" swoją premierę miała 23 września tego roku, a już w październiku ekipa ruszyła w trasę koncertową pn. "O Jeden Koncert Za Daleko Tour". W najbliższy piątek, 11 listopada, Nocny Kochanek da koncert w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wydarzenie poleca Radio SuperNova.

Bilety dostępne są na stronie goingapp.pl. Dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert.

Wokalista grupy Nocny Kochanek o numerze „O jeden most za daleko” i teledysku do niego