Muniek i Przyjaciele – koncert w Kielcach

2021-08-25 10:01 DKS
Zmiany w organizacji najważniejszych imprez w Rzeszowie. Pogoda pokrzyżowała plany!
Autor: Free-Photos / Pixabay Zmiany w organizacji najważniejszych imprez w Rzeszowie. Pogoda pokrzyżowała plany!

Prawdziwa gwiazda muzyki rozpocznie wrześniową serię koncertów w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach. Już na początku nowego miesiąca na tamtejszej scenie letniej w ogrodzie zagra Muniek Staszczyk z zespołem. Znamy szczegóły tej imprezy.

Muniek i Przyjaciele - pod takim hasłem odbędzie się w Kielcach koncert sławnego twórcy polskiego rocka. Artysta zaprezentuje akustyczne aranżacje wielkich przebojów. Muniek wystąpi w towarzystwie dwóch gitarzystów. Akompaniować mu będą Cezariusz Kosman i Janek “Jahlove” Pęczak.

Muniek z akustycznymi wersjami piosenek wyruszył w trasę jesienią roku 2018. Początkowo, projekt ten miał być tylko chwilową odskocznią od głośnego, rockowego grania. Muniek chciał pograć z mniejszym aparatem wykonawczym, w nieco mniejszych, kameralnych salach. Ogromny sukces tego początkowo skromnego przedsięwzięcia spowodował jednak, że w marcu 2021 r. odbyła się premiera albumu dokumentującego ponad 60 koncertów, podczas których zespół objechał całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na Stadionie Narodowym oraz na scenach krajowych letnich festiwali.

Teraz nadszedł czas na koncert w Kielcach. Muniek i Przyjaciele wystąpią na scenie letniej w ogrodzie Pałacyku Zielińskiego w piątek 3 września o godzinie 19.

- Myślę, że występu tego pokroju artysty nie można odpuścić – komentował na antenie Radia Supernova Jarosław Bukowski z Pałacyku Zielińskiego w Kielcach.

Patronat nad koncertem objęło Radio Supernova. Bilety dostępne są w serwisie bilety24.pl. Dołącz również do wydarzenia na Facebooku.