Michał Szpak w Kielcach! Koncert już niebawem

2021-11-29 22:48 redakcja
Michał Szpak w Kielcach! Koncert już niebawem
Autor: Materiały prasowe

W Kielcach nie brakuje ciekawych koncertów, których po prostu nie można przegapić. Z pewnością warto "na żywo" zobaczyć, a przede wszystkim posłuchać Michała Szpaka. Koncert tego artysty odbędzie się już 5 grudnia w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Michała Szpaka chyba nie trzeba za bardzo nikomu przedstawiać. To jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia w Polsce. Od czasu debiutu w programie "X-Factor" zdążył na stałe zadomowić się na rodzimej scenie muzycznej zdobywając szereg nagród i wyróżnień – m.in. Superpremierę Festiwalu w Opolu (2015 r.), Grand Prix Festiwalu w Opolu (2016), Superjedynkę (2016) czy Złoty Samowar (2013). Jego dwa wydane dotychczas albumy, "Byle być sobą" i "Dreamer", uzyskały status podwójnej platynowej i złotej płyty.

Przypomnijmy, że swoją medialna karierę Michał Szpak rozpoczął już w 2011 r. od udziału w programie "X-Factor", gdzie swoim głosem i nietuzinkową osobowością oczarował jurorów oraz publiczność. W finale zajął wówczas zaszczytne, drugie miejsce.

Jednak najbardziej spektakularny sukces przyszedł w 2016 r., kiedy Michał Szpak z piosenką "Color of your life" zajął wysokie, ósme miejsce w konkursie piosenki Eurowizji w Sztokholmie. Jednocześnie został uznany najlepszym wokalistą Eurowizji. Singiel "Color of your life" stał się popularny w wielu krajach Europy, a jesienią 2017 r. otrzymał w Polsce status diamentowej płyty. Dodajmy, że Michał Szpak z powodzeniem pełni również rolę trenera wokalnego w programie "The Voice of Poland". W 2018 r. zdobył Telekamerę w kategorii najlepszy juror.

W 2019 r., przy pełnych salach i gorących recenzjach, artysta zagrał widowiskową trasę koncertową "The Moon". Rok 2020 to nowe otwarcie Michała Szpaka jako wokalisty, nowe wyzwania i perspektywy.

Koncert Michała Szpaka w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach odbędzie się już 5 grudnia o godz. 18. Bilety, w cenie od 100 do 130 zł, są dostępne w kasie Filharmonii, a także na portalu www.kupbilecki.pl. Patronem koncertu jest Radio SuperNova.

Michał Szpak - najlepsze występy

QUIZ: Mikołajkowy generator pomysłów na prezent dla niej

Pytanie 1 z 7
Kiedy Ona ostatnio była u kosmetyczki lub fryzjera?