Maciek Maleńczuk i Rhythm Section - wkrótce na scenie KCK!

2022-01-25 19:00 W.M
Plakat. Koncert Maleńczuka w Kieleckim Centrum Kultury
Autor: Agencja Artystyczna Pop - Art

Szykuje się niezapomniany wieczór dla fanów muzyki Macieja Maleńczuka. Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno, takie hity będzie można usłyszeć już 19 lutego w Kieleckim Centrum Kultury. Nie może Was tam zabraknąć!

Szykuje się niezapomniany koncert. Dlaczego niezapomniany? Bo będzie on retrospekcją dotychczasowych dokonań Maleńczuka, ale uzupełniony o sekcję rytmiczną. Będą zarówno pieśni uliczne, jak i późniejsze dokonania Maćka, dzięki którym zyskał sympatię i popularność wśród publiczności.

Maleńczuk w czystej postaci

Co wyróżnia artystę? Na pewno bezpośredni kontakt z widownią, a przede wszystkim szczery, niezakłócony przekaz tekstu.To TEN, o którym się mówi, że jest nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - ale takie jest życie. Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno.

Najnowsza wersja show w Kielcach

Maleńczuk na scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpi razem z Rhythm Section - kolegami z sekcji rytmicznej. Ale nie zabraknie oczywiście oryginalnego stylu gitarowego.

Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy projektu Maleńczuk gra Młynarskiego:Wiesław Jamioł - perkusja i Dominik Wywrocki - kontrabas.

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Pop-Art i TOP MEDIA Kielce.

Koncert poleca Radio SuperNova.

SuperNova LIVE: Magda Bereda z największymi hitami! [KONCERT]
Sonda
Czy zgadzasz się z wyrokiem sądu ws. Maleńczuka?