Taniec

i

Autor: Pixabay

KTT będzie realizował projekt, jakiego jeszcze nie było...

2021-08-26 12:13

"Dancing Outdoors" warsztaty dedykowane zawodowym fotografom oraz pasjonatom fotografii, którzy uwielbiają uwieczniać na zdjęciach taniec. Można już się zgłaszać.

Od 10 do 12 września odbędzie się pierwsza edycja warsztatów edukacyjno-artystyczno-społecznych „Dancing Outdoors”. Warsztaty są dedykowane zawodowym fotografom oraz pasjonatom fotografii, którzy chcą doskonalić swój warsztat aby specjalizować się w fotografowaniu szeroko pojętego tańca. Piętnastu uczestników zostanie wyłonionych na zasadzie naboru otwartego, który potrwa do 5 września 2021.

Pierwszy dzień przeznaczony jest na wykłady które poprowadzą Elżbieta Pańtak, Ewa Krasucka, Piotr Leczkowski oraz Bartosz Kruk. Drugi dzień to sesje plenerowe w zabytkowych oraz ciekawych lokalizacjach Miasta Kielce oraz na terenie Ogrodu Botanicznego w Kielcach. W sesjach uczestniczyć będzie dziesięciu zawodowych tancerzy. Dzień trzeci przeznaczony będzie na analizę i omówienie powstałych prac oraz podsumowanie.

Warsztaty są jednym z projektów programu Przestrzenie Sztuki, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu a realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Muzyczny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Happening promujący nową premierę tarnowskiego teatru na pływalni

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Źródło: KTT będzie realizował projekt, jakiego jeszcze nie było...