kryptowaluty

i

Autor: MichaelWuensch/cc0/pixabay kryptowaluty

Ksiądz oszukany na ponad 300 tys. zł

2021-12-30 8:34

Ponad 300 tys. zł stracił 52-letni kielczanin, który chciał zainwestować pieniądze w kryptowaluty. Według nieoficjalnych informacji, chodzi o proboszcza jednej z parafii. Taka sytuacja miała miejsce w przeddzień świąt Bożego Narodzenia. Sprawców oszustwa wciąż szuka policja.

- Pokrzywdzony w dniu 22 grudnia otrzymał telefon o możliwości inwestycji finansowych. Zgłaszający, zgodnie z poleceniem, zainstalował na swoim komputerze program, a następnie dokonywał logowania na konto bankowe i inwestował w kryptowaluty. Kolejnego dnia 52-latek zorientował się, że z jego konta zniknęły pieniądze – o szczegółach oszustwa opowiada Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

- W tej sprawie czynności prowadzą funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Do chwili obecnej nikt nie usłyszał zarzutów. Postępowanie jest w toku – dodaje Karol Macek.

To kolejny dowód na to, że robiąc cokolwiek w sieci, trzeba zachować czujność.

Autobus gnał ulicami jak szalony!

QUIZ: Największe dramy 2021 roku

Pytanie 1 z 12
Pewna gwiazda napisała na Twitterze, że nie zamierza się szczepić przeciwko COVID-19, ponieważ kolega jej kuzyna został po szczepieniu impotentem. Tę informację zdementował minister zdrowia kraju, w którym rzekomy mężczyzna mieszka. O kim mowa?
Źródło: Ksiądz oszukany na ponad 300 tys. zł