STALOWI GIGANCI

i

Autor: Organizator wydarzenia

Kosmiczne pokazy z robotami w tle. Jeszcze w październiku Robotrons w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach

2022-10-12 11:19

Już 23 października w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach interaktywne MEGA - SHOW dla całych rodzin. "Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki. Będzie prom kosmiczny czy pokazy laserowe, a wszystko w edukacyjno - interaktywnej aranżacji!

Na całe rodziny, w kieleckim WDKu czekać będzie masa atrakcji. Na sam początek niesamowite wrażenie mogą sprawić STALOWI GIGANCI, czyli specjalnie dla pokazu przygotowane roboty mierzący dwa i pół metra wysokości. Punktów programu jest ogrom, a na widzów czeka czynny udział w przygodach prowadzonych przez kapitan Alkionę i jej asystenta, androida Willyego.

Na to wydarzenie specjalnie zostaną przygotowane aplikacje na telefonie, kóre dadzą możliwość brania udziału w interaktywnej grze. To nie wszystko. Cała aranżacja ma sprawiać wrażenie, że uczestnicy właśnie siedzą w kabinie statku kosmicznego. Prócz wizualnych efektów, na rodziny będzie czekać znakomita, tematyczna muzyka i efekty dźwiękowe.

Show ma trwać 60 minut i rozpoczyna się 23 października, o godzinie 13.00. Więcej informacji na stronie pankoncert.pl/robotrons.