Miguel Sanchez-Migallon (z prawej) pozostanie w drużynie Łomża Vive Kielce przez kolejne dwa lata

i

Autor: Łomża Vive Kielce

Kolejny zawodnik przedłużył kontrakt z mistrzami Polski

2021-12-14 9:45

Miguel Sanchez-Migallon pozostanie w drużynie Łomża Vive Kielce przez kolejne dwa lata. Hiszpan podpisał dwuletni kontrakt, który wiąże go z klubem do końca sezonu 2023/2024.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich kibiców Miguela, który świetnie wpasował się w zespół mistrzów Polski, dołączając do niego zaledwie kilka miesięcy temu.

- Jestem bardzo zadowolony z pobytu tutaj. Ten klub jest najlepszy w Europie i dotychczasowe miesiące tutaj były dla mnie niesamowite – mówi Miguel Sanchez-Migallon – Ludzie tutaj są bardzo ambitni, chcą budować projekt na przyszłość. Dla mnie osobiście bardzo ważny jest Talant Dujshebaev i cała rodzina Dujshebaevów, którą znam od dziecka, dzięki nim czuję się w Kielcach komfortowo - dodaje.

Miguel to zawodnik specjalizujący się w obronie, świetnie radzi sobie zarówno na środku defensywy, jak i na pozycji numer dwa, a wobec kontuzji Daniela Dujshebaeva, po której rozgrywający dopiero powoli wraca do gry, kielecki blok obronny potrzebował wzmocnienia. Hiszpan nie jest jednak przykuty do jednej strony boiska, bardzo dobrze radzi sobie także na lewym skrzydle.

Przypomnijmy, że tydzień temu kontrakt z klubem przedłużył Michał Olejniczak.

Turniej Gier Planszowych 2021 w Bydgoszczy

QUIZ. Historia mistrzostw świata w szachach

Pytanie 1 z 12
8. Kto był nieoficjalnym mistrzem świata w okresie rozbratu Stowarzyszenia Arcymistrzów z federacją FIDE (od roku 1993)?
Źródło: Kolejny zawodnik przedłużył kontrakt z mistrzami Polski