Kielce zagrają razem w WOŚP

2022-01-11 12:19 W.M
WOŚP 2022 - skarbonki. Jak i gdzie można wrzucić pieniądze?
Autor: Piotr Molecki/East News WOŚP 2022 - skarbonki. Jak i gdzie można wrzucić pieniądze?

Miasto Kielce włącza się do pomocy w organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał zaplanowano na niedzielę, 30 stycznia. Główny sztab będzie się znajdował przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym.

- Jako Urząd Miasta będziemy wspierać 30. edycję WOŚP najmocniej, jak potrafimy. Na Rynku ustawimy scenę, na której przygotujemy szereg atrakcji dla mieszkańców - podkreśla Bogdan Wenta, prezydent Kielc. - Do pomocy przyłączą się także miejskie instytucje, m.in. Kieleckie Centrum Kultury i Dom Środowisk Twórczych, gdzie odbędą się koncerty. O kolejnych inicjatywach będziemy informować na bieżąco.

- Dołączymy oczywiście także do setek wolontariuszy, którym już dziś dziękuję za zaangażowanie i chęć do działania. Cieszę się, że po raz kolejny będę mógł być jednym z Was - dodaje Bogdan Wenta.

Pieniądze, które zostaną zebrane w ramach 30. edycji WOŚP, pozwolą na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Kalendarze, gry, piłki, maskotki, książki oraz inne gadżety już teraz można licytować na facebookowych licytacjach na profilu 30. FINAŁ WOŚP - KIELCE na facebooku.

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek
Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Źródło: Kielce zagrają razem z WOŚP