Ferie w mundurze

i

Autor: 10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej

Ferie w mundurze? Czemu nie!

2021-12-30 12:02

Ferie można spędzić na wiele ciekawych sposobów. Na przykład można spędzić je w mundurze. 10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej proponuje szesnastodniowe przeszkolenie wojskowe – „Ferie z WOT”. Jedynym warunkiem jest ukończenie 18 roku życia.

10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza na ferie w mundurze. W czasie ferii zimowych wojska terytorialne oferują uczniom i studentom szkolenie, które nie koliduje z zajęcia w szkołach średnich i wyższych.

- Żeby rozpocząć służbę zadzwoń pod numer 602 714 001 do naszego rekrutera. On pomoże dopełnić niezbędnych formalności. Wszystkich informacji dotyczących rekrutacji uzyskasz również na stronie www.rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl - mówi podporucznik Daniel Woś rzecznik prasowy 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

16-dniowe szkolenie podstawowe rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do 30 stycznia. Dla tych, którzy już są żołnierzami rezerwy WOT proponuje 8-dniowe szkolenie wyrównawcze, które startuje 22 stycznia i potrwa również do 30 stycznia.

Zostań Żołnierzem 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej
Sonda
Czy interesują cię militaria i akcesoria wojskowe?
Źródło: Ferie w mundurze? Czemu nie!