Dominik Nowak nie jest już trenerem Korony Kielce

i

Autor: Korona Kielce

Dominik Nowak nie jest już trenerem Korony Kielce

2021-11-29 22:07

Tego można się było spodziewać. Dominik Nowak nie jest już trenerem Korony Kielce. - Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron - poinformował Paweł Golański, dyrektor sportowy klubu.

- To nie są nigdy łatwe decyzje. Zaczęliśmy ten sezon z trenerem Nowakiem i liczyliśmy, że będziemy tak jechać do samego końca. To jest jednak sport. Wyniki sportowe weryfikują sytuację i tak było w tym przypadku – powiedział w trakcie specjalnie zwołanej konferencji prasowej Paweł Golański, dyrektor sportowy Korony Kielce. 

Dominik Nowak pracował w Koronie od 16 kwietnia. Pod jego wodzą żółto - czerwoni zagrali 32 mecze, z których wygrali tylko 13. Na razie na ławce trenerskiej zastąpi go dotychczasowy asystent Kamil Kuzera.

- To jest opcja do końca tego roku. Są prowadzone rozmowy z innymi trenerami, którzy są kandydatami, aby objęli funkcję trenera w naszym zespole. Mamy natomiast sporo czasu, aby te rozmowy przeprowadzić w sposób należyty i wybrać odpowiedniego kandydata, który będzie chciał się z nami rozwijać - zaznaczył Paweł Golański. 

W tym roku Korona ma do rozegrania jeszcze dwa mecze. Pierwszy już we wtorek o godz. 18 z Górnikiem Łęczna w Fortuna Pucharze Polski.

Plan zdjęciowy filmu "Zomoza"

QUIZ. BANALNE pytania z Milionerów. Nawet dziecko zna odpowiedź. Ale... czy na pewno?

Pytanie 1 z 10
Na akord można:
Źródło: Dominik Nowak nie jest już trenerem Korony Kielce