Do trzech razy sztuka? Korona o trzy punkty powalczy z Olsztynem

2021-04-28 10:43 MUR
Korona Kielce
Autor: Maciej Urban

- Gra się obroni i wynik przyjdzie. Korona ma grać w każdym meczu o zwycięstwo - to słowa trenera Dominika Nowaka przed trzecim już spotkaniem żółto-czerwonych pod jego wodzą. Dwa poprzednie występy to zerowy bilans punktowy. Teraz kielczanie zmierzą się w odległym Olszynie z tamtejszym Stomilem.

Pod wodzą nowego trenera kielczanie jeszcze nie zdobyli punktu, a dwa pierwsze mecze zakończyły się porażkami z Odrą Opole (0:1) oraz z ŁKS-em Łódź (1:2). - Wynik determinuje ocenę. Nie jesteśmy zadowoleni, bo przegraliśmy mecz, w którym wynik powinien być znacznie korzystniejszy - nie ukrywa Dominik Nowak.

W Olsztynie Korona zagra bez Marcela Gąsiora, którego czeka pauza za cztery żółte kartki. Zabraknie też Grzegorza Szymusika, który w meczu z ŁKS-em doznał kontuzji. - Nie jest to poważny uraz i Grzesiu wróci do nas na następny mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Każdy z poszczególnych zawodników jest dla mnie bardzo ważny. Każdy ma białą kartkę i szansę udowodnienia, że zasługuje na miejsce w składzie - akcentuje trener Korony.

Środowe wyjazdowe spotkanie Korony Kielce ze Stomilem Olsztyn rozpocznie się o godz. 16:00.

Wyłudzał pieniądze na fikcyjną zbiórkę
Źródło: Do trzech razy sztuka? Korona o trzy punkty powalczy z Olsztynem