Policja

i

Autor: Pixabay

Awantura, pobicie i atak ostrym narzędziem. Niebezpiecznie na kieleckim Rynku

2021-12-15 12:07

Z soboty na niedziele około godziny 2 policjanci otrzymali ​zgłoszenie o mężczyźnie z raną kłutą brzucha i ranami przedramienia. Okazało się, że pokrzywdzonym jest 31 latek, który od razu trafił do szpitala. Jak informuje kielecka policja, podejrzani zostali już zatrzymani.

Okazuje się, że na kieleckim Rynku potrafi być na prawdę niebezpiecznie. Z soboty na niedzielę doszło tam prawdopodobnie do awantury, która zakończyła się pobiciem i atakiem ostrym narzędziem. Poszkodowanym jest 31-letni mężczyzna, który trafił do szpitala z ranami kłutymi brzucha i ranami przedramienia.

W poniedziałek po południu kieleckim policjantom udało się zatrzymać kilku podejrzanych w tej sprawie.

- Śledczy drobiazgowo zbierali materiały i przesłuchiwali świadków, dzięki czemu ten szereg czynności sprawił, że w poniedziałkowe popołudnie funkcjonariusze zatrzymali na terenie miasta cztery osoby. To 22-letnia kobieta, dwóch mężczyzn w wieku 22 lat i 23 latek, którzy wcześniej nie byli notowani - informuje podkom. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

- Kryminalni ustalili, że najprawdopodobniej jeden z 22-latków zadał pokrzywdzonemu cios ostrym narzędziem. Ponadto cała grupa brała udział w pobiciu pokrzywdzonego 31-latka. Śledczy nie wykluczają także, że zatrzymana kobieta mogła próbować zacierać ślady tego zdarzenia - dodaje podkom. Macek.

Podejrzani zostaną dziś doprowadzeni do prokuratora.

18-latek podejrzany o śmiertelne pobicie mężczyzny
Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Źródło: Awantura, pobicie i atak ostrym narzędziem. Niebezpiecznie na kieleckim Rynku