Koncert Andrzeja Piasecznego już niebawem w Kielcach

i

Autor: Agencja Just for music

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny! Szykuje się niezwykły koncert

2022-11-03 17:08

Kayah, Mrozu, Majka Jeżowska czy Tomasz Organek. M.in. ci artyści brali udział w tworzeniu niezwykłego albumu "50/50". Niezwykłego, bo będącego prezentem na 50. urodziny dla Andrzeja Piasecznego. Popularny wokalista promuje go właśnie podczas koncertów w całej Polsce. Jeden z nich już 11 listopada odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury. Poleca Radio SuperNova!

Pięćdziesiąte urodziny to wystarczający powód do świętowania. Andrzej Piaseczny postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki. I tak powstał niezwykły urodzinowy album "50/50" z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny. Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek – idealni goście na urodzinowej imprezie! Wszyscy przygotowali zaskakujące muzyczne niespodzianki, zapraszając do dobrej zabawy, do spojrzenia na nowo na siebie, świat i ludzi dookoła.

Jesienią 2022 roku Andrzej Piaseczny wyruszył w trasę koncertową promującą to jubileuszowe wydawnictwo. Koncerty odbędą się w wyjątkowych salach w całej Polsce, m.in. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach, Klubie Wytwórnia w Łodzi, ICE Kraków Congress Centre, czy Sali Ziemi Poznań Congress Center. Organizatorzy zapraszają do wspólnego świętowania, a wydarzenie jak najbardziej poleca Radio SuperNova!

Koncert Andrzeja Piasecznego w KCK-u odbędzie się już 11 listopada, początek o godz. 19. Bilety do nabycia w kasie KCK i na portalu www.sklep.ebilet.pl

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"

Jak dobrze znasz młodzieżowy slang? Sprawdź, rozumiesz najpopularniejsze słowa

Pytanie 1 z 8
Poszliśmy do śpiulkolotu oznacza: