policja

i

Autor: pixabay

Przywłaszczył portfel, który wypadł kobiecie wsiadającej do samochodu. Wpadł w ręce policji.

2021-11-23 11:51

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie mienia. Do zdarzenia doszło 20 listopada br. w Karpaczu pod jednym ze sklepów. Pokrzywdzonej w trakcie wsiadania do samochodu wypadł portfel wraz z dokumentami, kartami płatniczymi i pieniędzmi. Okazję wykorzystał 58-latek i go zabrał. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu ustalili, a następnie zatrzymali 58-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o przywłaszczenie mienia.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 20 listopada br. pod jednym ze sklepów w Karpaczu. Mężczyzna zabrał portfel, który wypadł pokrzywdzonej w trakcie wsiadania do auta. Jego łupem padła gotówka, dokumenty oraz karty płatnicze.

Kiedy pokrzywdzona zorientowała się, że zgubiła portfel wróciła na miejsce. Okazało się, że już go tam nie było. O przestępstwie powiadomiła policję. Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych w tej sprawie informacji, a także po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 58-letniego mężczyznę podejrzewanego o popełnienie tego czynu. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności odzyskali skradzione mienie.

Dom z papieru - którym bohaterem jesteś?

Pytanie 1 z 11
Najważniejsze w życiu są dla mnie...

Mieszkaniec powiatu karkonoskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za przywłaszczenie mienia odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Przywłaszczył portfel, który wypadł kobiecie wsiadającej do samochodu. Wpadł w ręce policji.