policja

i

Autor: pixabay

Posiadał narkotyki i nimi handlował. Odpowie również za nielegalne posiadanie broni i amunicji

2021-11-24 13:15

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o posiadanie narkotyków, handel nimi oraz o nielegalne posiadanie broni i amunicji. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać blisko 50 porcji handlowych. Policjanci ustalili, że mężczyzna również handlował marihuaną. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających, handel nimi oraz o posiadanie broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia.

Policjanci prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej ustalili, że 39-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego najprawdopodobniej jest z nią związany. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę, z której można uzyskać blisko 50 porcji handlowych oraz kilkanaście sztuk naboi oraz broń, na które to nie posiadał wymaganego zezwolenia.

Podlaskie. Gwiazdy z regionu. Sprawdź jak dobrze je znasz!

Pytanie 1 z 10
Znany aktor Adam Woronowicz pochodzi z...

Policjanci ustalili również, że 39-latek zajmował się udzielaniem środków odurzających w celu uzyskania korzyści majątkowej. Wstępnie ustalili, że w okresie od czerwca do listopada br. udzielił on marihuanę różnym osobom ponad 100 razy.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają kolejnych odbiorców.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz ma on zakaz opuszczania kraju.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Posiadał narkotyki i nimi handlował. Odpowie również za nielegalne posiadanie broni i amunicji