Groził byłej partnerce, ale ma jeszcze inne czyny na koncie

2021-06-07 8:35 Jakub Thauer
policja
Autor: KR

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o groźby karalne, kradzież, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Mężczyzna groził pozbawieniem życia i podpaleniem swojej byłej dziewczynie oraz ukradł jej telefon komórkowy. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o groźby karalne, kradzież, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem pod ich wpływem.

31 maja br. mężczyzna został zatrzymany zaraz po tym, jak groził pozbawieniem życia i podpaleniem swojej byłej dziewczynie. Kobieta obawiała się o swoje życie i zdrowie. Ponadto mężczyzna ukradł jej telefon komórkowy o wartości 4000 złotych. Został on odzyskany i wrócił do właścicielki.

26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyźnie przedstawiono również zarzuty za wcześniej popełnione przestępstwa, tj. niezatrzymanie się do kontroli drogowej, posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Groził byłej partnerce, ale ma jeszcze inne czyny na koncie