Amatorzy prasy zatrzymani przez policjantów

2021-07-06 16:28 Błażej Stachewicz
Prasa w Biedronce
Autor: materiały prasowe

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Jeleniej Góry podejrzewanych o kradzież z włamaniem. Mężczyźni włamali się do skrzyni z prasą przy jednym z jeleniogórskich kiosków ruchu. Zostali zatrzymani z narzędziami służącymi do włamania oraz skradzioną prasą. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 24 i 31 lat podejrzewanych o kradzież z włamaniem.

5 lipca br. około godziny 4.30 policjanci uzyskali informację o podejrzeniu włamania do jednego z jeleniogórskich kiosków ruchu. Zgłaszający podał również rysopis dwóch mężczyzn, którzy kręcili się w jego pobliżu. Funkcjonariusze na miejscu zauważyli, że doszło do włamania do skrzyni z prasą znajdującą się przy kiosku i ruszyli na poszukiwanie mężczyzn podejrzewanych o ten czyn. Kilka ulic dalej zauważyli mężczyzn, których rysopis odpowiadał poszukiwanym, obok nich znajdował się karton z prasą oraz narzędzia służące do włamania, które to na widok funkcjonariuszy wyrzucili.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzież z włamaniem grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Amatorzy prasy zatrzymani przez policjantów