Spiszą was w centrum Jeleniej Góry! Już w przyszłym tygodniu rusza nowa akcja!

2021-07-21 16:52 Błażej Stachewicz
Spis powszechny
Autor: pixabay.com Przecieki ze Spisu Powszechnego. Nie ma już 38 mln Polaków

W centrum miasta będziecie mogli się spisać w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego. Rachmistrzowie pomogą wypełnić formularz. Wystarczy pesel i kilka minut!

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym! Mobilny punkt spisowy na Placu Ratuszowym od 26 do 30 lipca w godz. 10:00 - 14:00.

Zapraszamy w dniach 26-30 lipca na Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze, gdzie będzie otwarty mobilny punkt spisowy. Przy stanowisku pracownicy Urzędu Miasta Jelenia Góra i Urzędu Statystycznego we Wrocławiu na miejscu przyjmą dane i wypełnią formularz na stronie internetowej za Państwa. Przy dokonywaniu spisu będzie potrzebny numer PESEL. Jeśli chcecie Państwo spisać od razu wszystkie osoby zamieszkujące pod wskazanym adresem prosimy o zabranie ze sobą również numerów PESEL współmieszkańców.

Serdecznie zapraszamy!

Punkt mobilny uruchomiono w tym miejscu, by ułatwić mieszkańcom dostęp i przypomnieć o konieczności dokonania samospisu internetowego. Najłatwiej spisać się przez Internet - logując się na stronie https://spis.gov.pl lub telefonicznie korzystając z infolinii spisowej: 22 279 99 99.

Z danych statystycznych wynika, że dotychczas w Jeleniej Górze spisało się ok. 37 % mieszkańców.

źródło: UM Jelenia Góra

Źródło: Spiszą was w centrum Jeleniej Góry! Już w przyszłym tygodniu rusza nowa akcja!