{"hook_box_half_page": "\n\n \n\n \n\n \n\n \n\n \n\n \n\n\n \n\n\n
\n\n \n\n \n\n \n\n
\n\n \n\n\n\n\n", "hook_content": "\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
\n
\n\n \n \n\n \n \n\n \n \n \n \n \n \n
\n

Kontakt i ludzie

\n
\n \n \n \n \n \n \n \n \n\n \n \n\n \n\n\n \n\n \n
\n \n
\n \n \n 2021-04-16\n 14:07\n \n \n\n \n\n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n \n
\n \n\n
\n \n \n \n \n \n \n \n
\n \n \n
\n
\n \n \n\n \n \n \n\n \n \n \n \n \n

\n \n \n\n \n \n\n \n \n \n \n
\n\t\t\t\t\n\n \n\n \n\n \n\n \n\n \n\n \n\n\n \n\n\n
\n\n \n\n \n\n \n\n
\n\n \n\n\n\n\n\n
\n \n\n \n \n \n \n \n\n \n\n \n \n \n\n

Dane Nadawcy:

\r\n

International Communication Sp. z o.o.\u00a0 - internationalcommunication.pl

\r\n

Przedsi\u0119biorstwo Produkcyjno Us\u0142ugowo Handlowe \"MAKS\" Sp. z o.o. - ppuhmaks.pl

\r\n

Radio Toru\u0144 Sp. z o.o.\u00a0 - radiotorunspzoo.pl

\r\n

RM Media Sp. z o. o. - rmmediaspzoo.pl

\n\n \n \n\n

Radio\u00a0SuperNova

\r\n

Time S.A. ul. Jubilerska 10 04-190 Warszawa, tel. (22) 516 47 17

\r\n

Prezes Zarz\u0105du sp\u00f3\u0142ek, do kt\u00f3rych nale\u017c\u0105 koncesje Radia SuperNova: Pawe\u0142 Szaniawski

\r\n

Biuro Zarz\u0105du: 04-190 Warszawa ul. Jubilerska 10 tel. (22) 516 47 01 tel. (22) 516 47 03

\r\n

Dyrektor Programowy Radia SuperNova: Anna Paluszek

\r\n

Szef muzyczny: Pawe\u0142 Wiszniewski

\r\n

Dyrektor Promocji: Anna Wr\u00f3blewska\u00a0

\r\n

Strona www: Ewelina Kulasza-Krygiel: ekulasza2@grupazpr.pl

\r\n

Kontakt dla prasy: biuro_prasowe@timesa.pl

\r\n

Program: program@radiosupernova.pl

\r\n

Promocja: promocja@radiosupernova.pl

\r\n

Adresy filii regionalnych:

\r\n

Radio SuperNova \u0141\u00f3d\u017a: Al. Pi\u0142sudskiego 7 90-368 \u0141\u00f3d\u017a, tel. (42) 664 30 01 lodz@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Toru\u0144: ul. Sk\u0142odowskiej-Curie 73 87-100 Toru\u0144, tel. (56) 645 18 65 torun@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Rzesz\u00f3w: ul. Rynek 17 35-064 Rzesz\u00f3w, tel. (17) 850 35 94 rzeszow@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Wroc\u0142aw: ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wroc\u0142aw tel. (+48) 71 33 99 109 wroclaw@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Opole: ul. Piastowska 4 45-081 Opole, tel. (77) 453 74 44 opole@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Szczecin: Plac Matki Teresy z Kalkuty 6 71-622 Szczecin, tel. (91) 453 77 77 szczecin@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Krak\u00f3w: ul. Wi\u015blna 12 31-007 Krak\u00f3w, tel. (012) 424 44 44 krakow@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Nowy S\u0105cz: ul. Rynek 18 33-300 Nowy S\u0105cz, tel. (018) 443 40 42 nowysacz@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Gda\u0144sk: ul. Kupa\u0142y 6 80-354 Gda\u0144sk, tel. (058) 558 32 22 gdansk@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Jelenia G\u00f3ra: ul. Bankowa 36 58-500 Jelenia G\u00f3ra, tel. (075) 713 99 92 jelenia@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Trzebnica:\u00a0: ul. Solna 6 lok. 8, 55-100 Trzebnica, tel. (+48) 71 33 999 08 trzebnica@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Kielce: ul. Du\u017ca 24 25-320 Kielce, tel. (41) 343 05 93 fax (41) 343 05 93 kielce@radiosupernova.pl

\r\n

Radio SuperNova Konin: konin@radiosupernova.pl

\n\n \n \n\n \n\n \n \n \n\n \n \n\n \n \n\n\n
\n Czy ten artyku\u0142 by\u0142 ciekawy? Podziel si\u0119 nim!\n
\n \n \n \n
\n
\n \n \n
\n \n\n \n\n\n \n \n
\n \n\n\n \n\n
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
\n \n \n \n
\n \n \n Czytaj wi\u0119cej\n \n \n
\n \n \n \n \n \n \n
\n \n \n \n \n\n\n\n\n \n \n \n \n\n\n\n\n \n \n \n \n\n\n\n\n \n \n \n \n\n\n\n\n \n \n\n \n
\n \n \n \n
\n\n\n\n", "hook_header_extended": "\n\n\n\n\n\n\n\n \n\n\n\n\n\n\n \n\n\n\n\n\n\n\n\n\n \n\n \n\n\n\n\n \n\n\n\n\n\n\n\n \n\n\n\n\n\n\n\n\n \n\n\n \n\n\n\n\n \n\n\n \n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n", "hook_header_meta": "\nKontakt i ludzie - Radiosupernova.pl\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n", "attributes": {"body.class": "article-layout"}}