Kontakt i ludzie

2021-04-16 14:07

Radio SuperNova

Time S.A. ul. Jubilerska 10 04-190 Warszawa, tel. (22) 516 47 17

Prezes Zarządu: Paweł Szaniawski

Biuro Zarządu: 04-190 Warszawa ul. Jubilerska 10 tel. (22) 516 47 01 tel. (22) 516 47 03

Dyrektor Programowy Radia SuperNova: Anna Paluszek

Szef muzyczny: Paweł Wiszniewski

Dyrektor Promocji: Anna Wróblewska 

Kontakt dla prasy: biuro_prasowe@timesa.pl

Program: promocja@radiosupernova.pl

Promocja: promocja@radiosupernova.pl

Adresy filii regionalnych:

Radio SuperNova Łódź: Al. Piłsudskiego 7 90-368 Łódź, tel. (42) 664 30 01 lodz@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Toruń: ul. Skłodowskiej-Curie 73 87-100 Toruń, tel. (56) 645 18 65 torun@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Rzeszów: ul. Rynek 17 35-064 Rzeszów, tel. (17) 850 35 94 rzeszow@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Wrocław: ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław tel. (+48) 71 33 99 109 wroclaw@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Opole: ul. Piastowska 4 45-081 Opole, tel. (77) 453 74 44 opole@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Szczecin: Plac Matki Teresy z Kalkuty 6 71-622 Szczecin, tel. (91) 453 77 77 szczecin@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Kraków: ul. Wiślna 12 31-007 Kraków, tel. (012) 424 44 44 krakow@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Nowy Sącz: ul. Rynek 18 33-300 Nowy Sącz, tel. (018) 443 40 42 nowysacz@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Gdańsk: ul. Kupały 6 80-354 Gdańsk, tel. (058) 558 32 22 gdansk@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Jelenia Góra: ul. Bankowa 36 58-500 Jelenia Góra, tel. (075) 713 99 92 jelenia@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Trzebnica: : ul. Solna 6 lok. 8, 55-100 Trzebnica, tel. (+48) 71 33 99 109 trzebnica@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Kielce: ul. Duża 24 25-320 Kielce, tel. (41) 343 05 93 fax (41) 343 05 93 kielce@radiosupernova.pl

Radio SuperNova Konin: konin@radiosupernova.pl