Ulubionych piłkarzy zobaczyli wyłącznie… zza płotu! Kibice czekali na przyjazd polskiej reprezentacji

2021-06-10 10:14 Dominika Bakura Róża Perszon
Ulubionych piłkarzy zobaczyli wyłącznie… zza płotu! Kibice czekali na przyjazd polskiej reprezentacji
Autor: Dominika Bakura

Lewandowskiego i Szczęsnego zobaczyli... zza płotu! Zgromadzeni przed sopockim hotelem Marriott Resort and Spa kibice liczyli na wspólne zdjęcia z piłkarzami. Niestety - ze względu na panujące obostrzenia, zawodnicy od razu po wyjściu z autokaru skierowali się do wnętrz obiektu. – Ogromna szkoda – mówią fani biało-czerwonych.

Nic nie widać, nic kompletnie. Wszystko przez ten płot – żalił się jeden z kibiców, który liczył na wspólne selfie z Robertem Lewandowskim.

Osób, które miały nadzieję na podobne spotkanie, w środowe popołudnie, przy sopockim hotelu Marriott Resort and Spa było bardzo wiele. – Ja żeby Roberta zobaczyć specjalnie z Krakowa tu przyjechałam. Będę się jeszcze czaić, może się uda – dodała turystka z południa Polski.

Niestety – rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski studzi jednak emocje kibiców. Jak się bowiem okazuje - szanse na zdjęcie z ulubionym piłkarzem są niewielkie.

"Nasi piłkarze będą funkcjonowali wyłącznie na terenie hotelu. To taka nasza „bańka”, w której zawodnicy muszą przez ten czas funkcjonować. Chodzi o nasze zdrowie, nie możemy ryzykować."

A już dziś na Polsat Plus Arenie Gdańsk odbędzie się trening polskiej reprezentacji. Piłkarzy będzie podglądało 5 tys. kibiców, którym udało się wczoraj zdobyć bezpłatne zaproszenia.

"Zainteresowanie darmowymi wejściówkami na dwa treningi z udziałem polskiej reprezentacji było tak ogromne, że nie wytrzymały tego nasze serwery. Szczęściarze, ok. 10 tys. osób, będą mieli okazję zobaczyć naszych piłkarzy na naszej, gdańskiej murawie."

– dodaje prezes spółki Arena Gdańsk Operator Paweł Buczyński.

Piłkarze reprezentacji Polski dotarli do bazy w Trójmieście
Źródło: Ulubionych piłkarzy zobaczyli wyłącznie… zza płotu! Kibice czekali na przyjazd polskiej reprezentacji