Trening biało-czerwonych w Gdańsku: Kilkanaście piłek wpadło w trybuny [FOTO]

2021-06-11 8:45 Róża Perszon

Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Kamil Glik, czy Kacper Kozłowski - objawienie meczu reprezentacji Polski z Islandią. W czwartek, 10 czerwca, m.in. tych piłkarzy można było oglądać podczas treningu na Polsat Plus Arenie Gdańsk. Mieli niezły doping – zobacz zdjęcia!

Euro 2020 startuje w piątek, 11 czerwca. Bazą reprezentacji Polski jest hotel w Sopocie, treningi odbywają się z kolei na Polsat Plus Arenie Gdańsk.

Na razie zaplanowano ich 10, w tym dwa otwarte dla publiczności. Na razie, bo jeśli biało-czerwoni wyjdą z grupy, to treningów będzie więcej. Kolejny z publicznością odbyłby się najprawdopodobniej 24 czerwca.

TAK TRENOWALI PIŁKARZE REPREZENTACJI POLSKI 10 CZERWCA

Piłkarze na murawie Polsat Plus Areny Gdańsk pojawili się chwilę przed godz. 17.00. Przywitały ich brawa kibiców. Po rozgrzewce piłkarze ćwiczyli różne rozwiązania taktyczne i dośrodkowania, grali w małych grupach. Swój trening mieli bramkarze. Indywidualne zajęcia miał za to Jan Bednarek, który biegał z jednym z fizjoterapeutów a po pół godzinie zszedł do szatni. 

Część zagrań - czy to udane interwencje bramkarzy, czy strzały - były nagradzane oklaskami. ZOBACZ ZDJĘCIA! 

Warto było poczekać do końca treningu, bo przygotowano niespodziankę dla kibiców. Piłkarze wyrzucili (Łukasz Fabiański) i wykopali w trybuny kilkanaście piłek. Kto złapał - ma świetną pamiątkę. To zamiast autografów, których ze względu na pandemię nie rozdawano. 

We wtorek, 15 czerwca, kolejny otwarty trening - tym razem przygotowano około 10 tys. Wejściówek. Szczegóły będą podane na stronie internetowej polsatplusarenagdansk.pl.

Źródło: Trening biało-czerwonych w Gdańsku: Kilkanaście piłek wpadło w trybuny [FOTO]