http://arka.gdynia.pl

i

Autor: http://arka.gdynia.pl

„To zespół, z którym można iść na wojnę”. Mecz Arka Gdynia – Chrobry Głogów już w sobotę (7.08)!

2021-08-05 21:06

„To zespół, z którym można iść na wojnę”. Tak o piłkarzach Arki Gdynia mówi trener Dariusz Marzec tuż przed spotkaniem z Chrobrym. Żółto-niebiescy podejmą na własnym boisku drużynę z Głogowa już w sobotę (7.08).

Przed meczem z Chrobrym Głogów Arka wciąż boryka się z brakami kadrowymi.

- Zmiany mogą być, może ich nie być. Dyspozycja dnia nam pokaże, jak wyglądają poszczególni zawodnicy. Zobaczymy, jak się będzie czuł Markus, natomiast już teraz mogę powiedzieć, że Markus czuje się bardzo dobrze - mówił podczas przedmeczowej konferencji szkoleniowiec Arki, Dariusz Marzec.

Przypomnijmy, Arka Gdynia zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 na inauguracji Fortuny 1. Pierwszy w sezonie mecz pokazał, że mecz z Chrobrym nie będzie spacerkiem w drodze po awans. -Na pewno szkoda tych dwóch straconych punktów, bo tylko w takiej kategorii patrzeliśmy na ten mecz, żeby go wygrać. Liczę, ze czegoś nas to nauczy, dobrze że się to stało na początku sezonu, wyciągniemy winsoki i teraz przy każdym meczu będziemy walczyli o 3 punkty. Czujemy się jako kandydaci do awansu, chcemy wygrać ten mecz i zrobimy wszystko, żeby tak było – mówił podczas konferencji pomocnik żółto-niebieskich, Hubert Adamczyk.

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów rusza w sobotę o godz. 20.30. Sprzedaż biletów już ruszyła. Z zakupem warto się jednak pośpieszyć, bo spotkanie odbędzie się przy trybunach wypełnionych jedynie do połowy.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 06.08.2021
Źródło: „To zespół, z którym można iść na wojnę”. Mecz Arka Gdynia – Chrobry Głogów już w sobotę (7.08)!